Návrhy obnovy zahrad u rodinných domů

Naše firma KrobDesing Vám nabízí vypracování projektové dokumentace pro rekonstrukci zahrady u Vašeho domu. Může se jednat o zahradu se vzrostlou zelení či rekonstrukci zahrady, kde Vám z různých důvodů nevyhovuje stávající osázení či celý charakter zahrady není podle Vašich představ. Vždy je potřeba začít inventarizací zeleně a zpracováním projektové dokumentace.

Jak budeme postupovat? Na základě osobního setkání na místě se seznámíme se stávajícím stavem a Vašimi požadavky. Pořídíme fotodokumentaci, vše zmapujeme. Na základě výše popsaného setkání vypracujeme studii v průběhu 3 až 6 týdnů, dle složitosti zadání. Budou vypracována dvě různá zahradně architektonická řešení. Každá studie bude obsahovat minimálně jednu kreslenou perspektivu. Obě studie Vám budou ponechány k prostudování na dobu předem domluvenou. Následuje konzultační schůzka, na které se doladí vybraná studie. A sjedná se termín, do kdy bude vypracován projekt.

Projekt bude obsahovat: studii, minimálně jednu perspektivu, osazovací plán, soupis rostlin použitých v projektu, výkaz výměr, rozpočty, technickou zprávu.

koncept terasa
koncepthos 1
koncepty2
perspektiva
studie chabry
studie stitina
zahrada 04
zahrada 06

Zpět

Kontakt

KrobDesign spol s r.o.
  • V Jezerách 81
  • 25241 Dolní Břežany - Lhota
  • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Sociiální sitě